Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Nakliyat konusunda tam anlamı ile uzman olan firmamız Karabağlar evden eve nakliyat noktasında da tüm müşterilerine eşit yaklaşımlar sergileyerek üst segment grubunda hizmet veren bir nakliyat kuruluşudur. Bilindiği gibi insanlar farklı nedenlerden ötürü nakliyat gereksinimi duyabilir. Yeni bir ev alınması, başka bir adrese taşınma gereksinimi gibi çok farklı sebeplerden taşınma ihtiyacı ortaya çıkabilir ki böylesi durumlarda nedeni ne olursa firmamız herkese evden eve nakliyat hizmeti verir.

Firmamız Hakkında Temel Bilgiler

Karabağlar evden eve nakliyat  denilince akla ilk gelen son derece kurumsal olan bir firmadır. Uygur Nakliyat olarak bu sektörde hizmet vermek için kurulmuş olan bir lojistik firmasıyız. Firmamız tüm nakliyat belgelerine ilk günden beri sahip olan bir firmadır. Bu yüzden de en ufak bir endişe duyulmadan güvenle hizmet alınabilir.  Kesintisiz olarak yedi gün yirmi dört saat gereksinim duyulan her an hizmet verir.

Firmamızın Çalışma Şekli

Karabağlar evden eve nakliyat firmamız sizlerden böylesi bir istem geldiği zaman öncelikle adresine gelerek bir durum tespiti yapar. Toplam eşya miktarı, hangi katlar arasında eşyaların taşınacağı, şehir içi mi yoksa şehirlerarası olarak nakliyat yapılacak bu bilgiler alınır. Eşyaların ne zaman taşınacağı belirlenir. Sonrasında da belirlenen gün ve saatte nakliyat için uygun bakımı ve kontrolü yapılmış araçlar ile nakliyat yapılır. Asansörlü olarak taşımacılık yapılır. Ayrıca taşımacılık boyunca eşya sigortası yapılır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarımız

Uygur Nakliyat olarak firmamızın evden eve nakliyat için olan fiyatlarından da bahsetmemiz gerekir ise şu bilgiler verilebilir. Daha önce bizimle çalışanların son derece iyi bildiği gibi fiyatlarımız hizmet kalitemiz de göz önüne alındığı zaman oldukça uygun olan nakliye rakamlarıdır. Fiyatlarımız için baştan net bir rakam veremiyor.

İlk aşamada adresinize geldiğiniz zaman yapılan fizibilite çalışma sonrası nihai rakam ortaya çıkıyor. Burada her bir parametre rakamları değiştiriyor. Ödemede ise hem elden nakit olarak, hem banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme şansınız, hem de isterseniz hesap numaramıza havale şansınız buluyor. Siz de kendinize en uygun yöntem ile ödeme yapabiliyorsunuz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.