İzmir Ofis taşımacılığı, kurumsal ve alanında deneyimli olan işletmelerin sunacağı hizmetler arasındadır. Ofis eşyalarının maddi açıdan yüksek değerli olması, bu eşyaların özenle taşınmasını gerekli kılar. Ofis eşyaları içerisinde ilk akla gelenler, bilgisayar, printer gibi elektronik eşyalardır. Bu eşyaların nakliyat aracına kadar sarsılmadan taşınması son derece önem taşır. Taşıma kamyonunda da hasar almaması için araç içerisinde darbelere karşı korunaklı koliler içerisinde taşınması gerekir.

Firmamız ofis taşımacılığında deneyimli olup, araçlarımızın sarsıntıdan etkilenmemesi için süspansiyon bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Firmamız, ofis eşyalarını taşımadan önce eşyaların bir envanterinin çıkarılmasını ister. Bu envantere göre iş yeri içerisinden birinin gözetiminde eşya nakliyatı sağlanır. Uygur Nakliyat, ev taşımacılığında olduğu gibi ofis taşımacılığında da kurumsal hizmet sunar.

Ofis Eşyalarının Sigortalı Taşınması

İzmir Ofis taşımacılığı, özenli yapılması gereken ve hiçbir hata ya da ihmali kaldıramayacak taşımacılık türlerindendir. Eşyaların değerinde sigortalanması, olabilecek eşya hasarlarına karşı, hizmet alanların mağduriyetini önleyen yaklaşımlardır. Ofis taşımacılığında sunduğumuz ücretsiz eksper hizmeti ile dürüst ve güvenilir yaklaşımlarımız söz konusudur.

Eşya taşımacılığı öncesinde firmamızın yaklaşımları, ilgili yaşam alanını günler öncesinden ziyaret etmek olacaktır. Bu ziyaretler sonrasında edinilen gözlemlere dayanarak, taşınma günü için hazırlıklı gelinir. Yeterli sayıda koli ve geniş taşıma kamyonları bazı durumlarda da asansörlü taşıma sistemleri ile nakliyat günü hazır bulunulur. Kasa ve kıymetli evrak taşımacılığında da güven veren işletmelerin başında geliriz.

Hızlı ve Çözüm Odaklı Taşımacılık Hizmeti

İzmir Ofis taşımacılığı esnasında hem hızlı hem de çözüm odaklı yaklaşımlarımız söz konusudur. Eşyaların bir yerden başka bir yere nakli esnasında hızlı olduğu kadar hasarsız ve güvenli nakliyat ta önem taşır. Uygur Nakliyat olarak ofis ve fabrika taşımacılığında en hızlı ve güvenli taşımacılık yöntemlerini hayata geçiririz.

Yüksek plaza katları ile dar kapı girişleri olan iş hanlarında yer alan iş yerinin nakliyatında asansörlü taşıma sistemleri kullanılır. Her eşya muhteviyatına uygun şekilde taşınır ve paketlenir. Taşınma öncesi stres yaşayanlar, nakliyat sonrasında huzurlu ve mutlu olarak bu süreci atlatırlar. Parça eşya taşıma hizmetleri için de firmamızdan destek alınması önerilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.