İzmir sigortalı nakliyat, hizmet alanlar için huzur ve güven sunan yaklaşımlardandır. Sigortalı nakliyat hizmetini ancak, kurumsal firmalar sunacaktır. Firmamız, sektörde uzun yıllar hizmet veren kurumsal şirketlerdendir. Taşımacılık öncesinde her eşya için güncel bir değer belirlenerek, eşya sigortası yapılır. Eşya sigortasına konu olacak bedel için de eksperlerden destek alınır. Firmamız eksper hizmetini de ücretsiz sunan işletmelerin başında gelir.

Eşyaların taşınması sırasında özen ve dikkatli yaklaşımlar gösterilse de nakliyat esnasında hesaplanamayan durumlar her zaman için söz konusu olabilir. Firmamız eşya nakliyatında sigortalı taşımacılığa önem veren güvenilir ve titiz kuruluşların başında gelir. Uluslararası kalite uygunluk standartlarına riayet edilir. Sunulan hizmet kalitesi ile karşılaştırıldığında en uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti verildiği görülür.

Taşımacılıkta Titiz Yaklaşımlar

İzmir sigortalı nakliyat ile güven veren işletmemiz, titiz yaklaşımları ile de tercih edilir. Her eşyanın uygun bir nakliyat şekli bulunur. Beyaz eşyaların köpüklü koliler içerisinde taşınması gerekir. Cam ya da porselen eşyaların da özenle ambalajlanması gerekir. Tüm bu konularda bilgi sahibi olan elemanlarımız, uzun yıllar sektörde tecrübe kazanmış kişilerdir. Uygur Nakliyat olarak, deneyimli elemanlarla taşımacılık hizmetini sunarız. Firma elemanlarımız uzak yol taşımacılığında da uzmanlaşmıştır.

Şehir içi taşımacılık hizmetlerimiz kadar, şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimiz de tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir. Fiyatlarımızı belirleyen unsurlar arasında gidilecek mesafe gelir. Eşya miktarı ve oda sayısı, fiyatlarımızı etkilemez. Marangozluk gibi işlerden de anlayan elemanlarımız mobilyaların demonte ve montesini de rahatlıkla yapar. Dar kapılardan çıkamayacak büyüklükte olan dolapların sökülmesi ve sorasında monte edilmesi gerekir. Firma elemanlarımız bu türlü işleri rahatlıkla yapar.

Huzurlu Nakliyat

İzmir sigortalı nakliyat, huzurlu bir nakliyat sürecinin de en önemli teminatıdır. Uygur Nakliyat aracılığı ile hizmet alan kişiler, nakliyat süresince keyifli ve huzurlu olacaktır. Asansörlü taşıma sistemlerimiz ile yüksek katlar, dar bina girişlerinden eşya çıkarmak sorun olmayacaktır.

Geniş bir araç filomuz ile her büyüklük ve cinste eşya rahatlıkla taşınır. Araçları kullanan şoförlerimiz deneyim ve bilgi sahibidir. Araçların sarsılmadan gitmesi için muayeneler ve süspansiyon bakımları düzenli olarak yapılır. Kurumsal nakliyat hizmeti için firmamızdan hizmet alınması tavsiye edilir.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.