Ev taşınması özellikle İzmir şehirler arası nakliyat ihtiyacı olan kişilerin çok zorlandığı bir konudur. Bu alanda uzman olan çalışanlarımızla en iyi ve kaliteli nakliyat hizmetini vermeye özen gösteriyoruz. Taşınma durumu birçok kişi için oldukça zorlu bir süreçtir. Özellikle eşyaların taşınması sıkıntı yaratır.

Bu konuda yer alan firmalar en ince ayrıntısına kadar taşınma durumunu dizayn eder. Uygur nakliyat olarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Evlerde yer alan eşyaların paketlenmesi, özel kutulara konulması ve özellikle büyük parçalar için olası asansör hizmetiyle müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Nakliyat Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Taşınma konusunda özellikle İzmir şehirler arası nakliyat tercihi yapacak olacak olan müşterilerimizin en merak ettiği konu ise ödenecek olan tutardır. Bu alanda uzun zamandır hizmet veren firmamız fiyat tespiti için çıkardığı fiyat tutarını kalem kalem hesaplar. Gidilecek yolun uzunluğu yani km’si, taşınacak evin oda sayısı ve boyutu, asansörlü taşımacılığın kullanılıp kullanılmayacağı ve taşınma işleminin yapılacağı yerde asansörün olup olmadığı konuları tek tek hesaplanır. Uygur nakliyat olarak her müşterimizin ihtiyacına göre en uygun olan planı ve fiyatı müşterilerimize sunuyoruz. Firmamızın iletişim numaralarından arayarak nakliye işlemleri için bilgi alabilirsiniz.

Nakliye araçlarımızda taşınacak eşyaların miktarına göre en uygun olanları tercih ediyoruz. Bu konuda müşterilerimize sorunsuz olarak hizmet vermeyi prensip haline getirdiğimizi ifade etmek isteriz. Kaliteli bir nakliyat firması olmanın ayrıcalığını müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerinden aldığımızı belirtmek isteriz. Nakliye işlemlerinin iki önemli unsuru olan ulaşım ve taşıma hizmetlerini alanında uzman çalışanlarımız yerine getirir. Nakliyesi gerçekleştirilecek eşyaların miktarı ve ağırlığına göre eleman sayımızın ayarlayarak en iyisini yerine getiriyoruz.

Nakliye İşlemleri Sırasında Önemli Detaylar

İzmir şehirler arası nakliyat sırasında dikkat edilmesi ve önemsenmesi gereken bazı detaylar mevcuttur. Taşınma işlemi öncesinde yapılması gereken ön hazırlıkların eksiksiz olarak yerine getirilmesi gerekir. Firmamız eşyalarınızın taşınması öncesinde paketleme ve araçlara taşınması işlemleri titizlikle yerine getirir.

Müşterilerimizin güvenliği ve eşyaların sağlamlığı açısından alınması gereken bütün önlemleri eksiksiz olarak alıyoruz. Eşyalarınızın nakliye sırasında herhangi bir zarara uğrama ihtimali açısından sigortalı olarak taşınır. Ayrıca müsait ortam bulunduğu takdirde asansörlü taşıma hizmetini de profesyonel olarak yerine getirdiğimizi belirtiriz.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.